Jaunumi
12.11.2020
SIA Favorit Rent sadarbībā ar SIA Favorit West uz 5 gadiem izsniedza pilna servisa ilgtermiņa lietošanā Rīgas Brīvostas pārvaldei 3 jaunus #ToyotaHilux operatīvos transportlīdzekļus! Ticam, ka šie uzticamie darba zirgi kalpos lieliski visdažādākajos darba uzdevumos!
25.09.2020
Toyota Proace Verso uz nedēļas nogali (piektdiena ---> pirmdiena) tikai 170.00 Eur* Dodies apskatīt Latviju ērtā, ar daudz ekstrām, tajā skaitā automātiskā ātrumkārba, 8-vietīgā mikroautobusā. Vairāk info ŠEIT. *Piedāvājums spēkā rezervējot telefoniski vai e-pastā.  
25.09.2020
Tagad arī nomājot auto mazāk par nedēļu - saņem un atdod auto uzņēmuma darba laikā RIX Lidostā bez papildus maksas un izvairies no pārmaksāšanas par lidostas nomas punktos piedāvātajām mašīnām vai negodīgajiem taksistiem.
25.09.2020
SIA Favorit Rent automašīnām ir nodrošinātas Jūrmalas caurlaides uz visu sezonu. Ik vasaru, no 1. aprīļa līdz 1. oktobrim, iebraukšana Latvijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmala ir maksas pakalpojums - 2 Eur.  SIA Favorit Rent ir iespējams vienīgā auto noma Latvijā, kas nodrošina visiem īstermiņa nomas klientiem bezmaksas iebraukšanas caurlaid...